شماره خبر : 27822
منتشر شده در مورخ : ۱۰ آذر ۱۴۰۲
ساعت : 9:7
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز خبر داد: کارخانه تولید کمپوست در اهواز راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز خبر داد: کارخانه تولید کمپوست در اهواز راه‌اندازی می‌شود

 

 مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز از استارت ساخت کارخانه تولید کمپوست خبر داد.

محمود ثابت‌قدم در دوازدهمین نشست تخصصی مدیران و روسای سازمان‌های مدیریت پسماند کلانشهرهای کشور که امروز (۹ آذرماه) در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در دو سال اخیر مجموعه اقداماتی در سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز انجام و شرایط نسبت به گذشته بهتر شد که به روزرسانی قراردادهای رفت و روب، خرید تجهیزات و ماشین‌آلات، خرید کارخانه بازیافت نخاله به ارزش ۲۲ میلیارد تومان، اورهال کارخانه پردازش سازمان پسماند و ایجاد و تکمیل سلول شماره ۲ برخی از این اقدامات هستند.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به دیگر اقدامات در دست اجرا در حوزه مدیریت پسماند اهواز، افزود: شهرداری اهواز سال‌ها قصد داشت کارخانه تولید کمپوست را راه‌اندازی کند که این اتفاق رخ نداد اما امسال در قالب سه پروژه این کار را استارت زده‌ایم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز بیان کرد: در خصوص سامان‌دهی سگ‌های بلاصاحب نیز پروژه‌ای تعریف شده است تا ساختمانی با اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی احداث و قفسه‌ها بهسازی شود که کار در حال انجام است.

وی افزود: از پایان سال گذشته اپلیکیشن هوشمند بهروب برای جمع‌آوری زباله‌های خشک از مبدا فعالیت خود را در اهواز آغاز کرده و تاکنون نتایج خوبی به دست آمده است و رضایت نسبی داریم. البته باید برای استفاده از این ظرفیت توسط شهروندان، از تبلیغات استفاده شود.

 

برچسب ها : اهواز شهرداری اهواز پسماند خوزستان